OPĆINSKO VIJEĆE

Općinsko vijeće

Poslovnik o radu općinskog vijeća

 

Predsjednik Općinskog vijeća

1.Dražen Jambrešić,   Radakovo 171 – HDZ

Zamjenica Predsjednika Općinskog  vijeća

2. Dijana Vukina,  Kačkovec 31  – SDP (Nestranačka osoba)

Ostali članovi Općinskog vijeća

3.Marija Bogović,  Kraljevec na Sutli – SDP (Nestranačka osoba)
4. Antonio Hlad,  Radakovo 202– SDP (Nestranačka osoba)
5. Marija Urek,   Gornji Čemehovec 6 – SDP (Nestranačka osoba)
6. Ana Kolar,   Draše 54– HDZ
7. Antun Hrelja ,  Strmec Sutlanski 39 – HDZ
8. Danijela Pongrac,  Radakov0 170 – KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA
9. Mario Harapin,  Draše 60 –  KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA

 

 

ODBORI I POVJERENSTVA OPĆINSKOG VIJEĆA

MANDATNA KOMISIJA:

  1. Marija Urek – za predsjednicu,
  2. Dražen Jambrešićza člana,
  3. Ana Kolarza članicu.

ODBOR ZA IZBOR I IMENOVANJE:

  1. Ana Kolar za predsjednicu,
  2. Antonio Hladza člana,
  3. Dijana Vukinaza članicu,

ODBOR ZA STATUT I POSLOVNIK:

  1. Damjana Drčić za predsjednika,
  2. Ana Kolarza članicu,
  3. Marija Urekza članicu,

ODBOR ZA FINANCIJE I PRORAČUN:

  1. Ana Kolarza predsjednicu,
  2. Božena Šimrakza članicu,
  3. Dijana Vukinaza članicu,

 POVJERENSTVO ZA SOCIJALNU SKRB I ZAŠTITU:

  1.  Marija Bogović – za predsjednika,
  2. Dijana Vukina – za članicu,
  3. Ana Kolar – za članicu,

POVJERENSTVO ZA ELEMENTARNE NEPOGODE:

  1.  Neven Trbuha – za predsjednika,
  2.  Dragutin Postružin – za člana,
  3.  Zlatko Trbušić – za člana,

 POVJERENSTVO ZA PRIZNANJA:

  1.  Marija Urek – za predsjednicu,
  2.  Ana Kolar – za članicu,
  3.  Tomislav Borošak – za člana,

POVJERENSTVO ZA KOMUNALNU INFRASTRUKTURU:

  1.  Antonio Hlad – za predsjednika,
  2.  Ivica Zrnc – za člana,
  3.  Dragutin Postružin – za člana,

 POVJERENSTVO ZA GOSPODARSTVO I NATJEČAJNE PROJEKTE:

  1.  Jurica Zorman – za predsjednika,
  2.  Bojan Horvatin – za člana,
  3.  Dubravko Zlački – za člana,

POVJERENSTVO ZA POLJOPRIVREDU, PROSTORNO UREĐENJE I ZAŠTITU OKOLIŠA:

  1.  Marin Biff – za predsjednika,
  2.  Josip Vukić – za člana,
  3.  Karlo SInković – za člana,

 POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE POSTUPKA KONCESIJE, JAVNE NABAVE I DRUGIH NATJEČAJA:

  1.  Dražen Jambrešić – za predsjednika,
  2.  Dijana Vukina – za člana,
  3.  Damjana Drčić – za člana,

POVJERENSTVO  ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI – ŠKOLSTVO, ŠPORT, INFORMATIKA I STIPENDIRANJE UČENIKA I STUDENATA:

  1. Marija Urekza predsjednicu,
  2. Željka Trajbar – za članicu,
  3. Maja Kralj – za članicu,

 DISCIPLINSKA KOMISIJA:

  1.  Dijana Vukina – za predsjednicu,
  2.  Stanko Strunjak ml – za člana,
  3.  Matija Hrbud – za člana.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support